![A3](https://www.edreams.gr/images/onefront/airlines/smA3.gif)
![EW](https://www.edreams.gr/images/onefront/airlines/smEW.gif)
![A3](https://www.edreams.gr/images/onefront/airlines/smA3.gif)
![EW](https://www.edreams.gr/images/onefront/airlines/smEW.gif)
![A3](https://www.edreams.gr/images/onefront/airlines/smA3.gif)
![EW](https://www.edreams.gr/images/onefront/airlines/smEW.gif)
![A3](https://www.edreams.gr/images/onefront/airlines/smA3.gif)
![EW](https://www.edreams.gr/images/onefront/airlines/smEW.gif)
![A3](https://www.edreams.gr/images/onefront/airlines/smA3.gif)
![EW](https://www.edreams.gr/images/onefront/airlines/smEW.gif)
![A3](https://www.edreams.gr/images/onefront/airlines/smA3.gif)
![EW](https://www.edreams.gr/images/onefront/airlines/smEW.gif)
??????????? ??????? ??????????? ?????????? ????????? ??????? ??? ?????? ?????? ????????????? ? ?????? ?????? ?? ????????? ???? ???????? ??????????? ??????????? ?????????? ????? ????????. ???????? ? ?????? ???? ??????? ?????? ??? ?????.
Στην επιστροφή μας καθυστέρησαν Γιατί δεν υπήρχε υπάλληλος της εταιρίας για chek in στις αποσκευές και περιμέναμε τόσο που μετά μας τρέχανε για να επιβιβαστούν Γιατί πέρασε η ώρα!